В грудні 2013 року жительці с.Сторона Дрогобицького району Ганні Миколаївні Піляк, якій виповнилося 103 роки, відповідно до Указу Президента України від 30 листопада 2013 року №656 присвоєне почесне звання України “Мати-героїня” та виплачена одноразова винагорода в сумі 11 470 гривень. Виплата коштів проведена через відділення поштового зв’язку за місцем проживання.
Всього управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації у 2013 році провело виплату одноразової винагороди 171 мешканці району, удостоєній звання “Мати-героїня” на суму 1 961 370 грн. Від початку дії Указу Президента про присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” управлінням праці виплачено винагороду 741 жінці району на загальну суму 7 692 150 гривень.













