» Соціальний захист населення » Довгожительці Ганні Піляк присвоєне почесне звання "Мати-героїня"

Довгожительці Ганні Піляк присвоєне почесне звання "Мати-героїня"

Автор: admin2 от 30-12-2013, 13:01
 (голосів: 1)

Довгожительці Ганні Піляк присвоєне почесне звання "Мати-героїня"В грудні 2013 року жительці с.Сторона Дрогобицького району Ганні Миколаївні Піляк, якій виповнилося 103 роки, відповідно до Указу Президента України від 30 листопада 2013 року №656 присвоєне почесне звання України “Мати-героїня” та виплачена одноразова винагорода в сумі 11 470 гривень. Виплата коштів проведена через відділення поштового зв’язку за місцем проживання.

Всього управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації у 2013 році провело виплату одноразової винагороди 171 мешканці району, удостоєній звання “Мати-героїня” на суму 1 961 370 грн. Від початку дії Указу Президента про присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” управлінням праці виплачено винагороду 741 жінці району на загальну суму 7 692 150 гривень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua