» Соціальний захист населення » Інформація для тимчасово переміщених осіб

Інформація для тимчасово переміщених осіб

Автор: admin2 от 8-12-2014, 13:35

Інформація для тимчасово переміщених осібУправління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що здійснення усіх соціальних виплат, особам , які переміщені з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО на територію Дрогобицького району, будуть проводитись за фактичним місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою управлінням праці та соціального захисту населення згідно з Порядком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014р. № 509.

Зазначені виплати, що призначені або продовжені тимчасово переміщеним особам до набрання чинності постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2014р. № 637, здійснюються за фактичним місцем їх проживання (перебування) у разі видачі їм до 31 грудня 2014р. довідки про взяття на облік.

Тобто, до 31.12.2014р. всі тимчасово переміщені особи повинні стати на облік в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Крім цього, звертаємо увагу, що термін дії виданої довідки становить півроку.