Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2014р. № 378 внесено зміни до порядків організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006р. №187 і від 27 березня 2013р. №261, а саме: особи, які є громадянами України, що переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, і які є постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи, для санаторно-курортного лікування повинні за фактичним місцем проживання перебувати на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.
За додатковою інформацією звертатися в управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації (22 січня, 41, каб. № 9, другий поверх) або за телефоном 2-12-32.













