» Соціальний захист населення » Посвідчення «учасника бойових дій» отримали 11 жителів району

Посвідчення «учасника бойових дій» отримали 11 жителів району

Автор: admin2 от 15-04-2015, 15:16
 (голосів: 1)

Посвідчення «учасника бойових дій» отримали 11 жителів районуУправління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що 11 жителям району, які брали участь в АТО, надано статус «учасника бойових дій». Вони внесені в ЄДАРП (75%). Два жителі району, які брали участь в АТО, отримали статус «інваліда війни» (внесені в ЄДАРП для надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг на 100%).

Пільги з оплати житлово-комунальних послуг для учасників бойових дій та інвалідів війни надаються на сім'ю пільговика (чоловік, дружина, неповнолітні діти).

Також, станом на 01.04.2015р. в ЄДАРП внесено 7 членів сімей загиблих учасників АТО (50% пільги з оплати житлово-комунальних послуг).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua