Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що 11 жителям району, які брали участь в АТО, надано статус «учасника бойових дій». Вони внесені в ЄДАРП (75%). Два жителі району, які брали участь в АТО, отримали статус «інваліда війни» (внесені в ЄДАРП для надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг на 100%).
Пільги з оплати житлово-комунальних послуг для учасників бойових дій та інвалідів війни надаються на сім'ю пільговика (чоловік, дружина, неповнолітні діти).
Також, станом на 01.04.2015р. в ЄДАРП внесено 7 членів сімей загиблих учасників АТО (50% пільги з оплати житлово-комунальних послуг).













