Про це йшла мова на нараді з підприємцями – надавачами послуг, що провела керівник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля в п’ятницю, 24 липня. Нарада стосувалася організації роботи з надання пільг окремим категоріям громадян з 1 липня 2015 року.
В ній взяли участь представники Дрогобицького та Бориславського РЕМів, Дрогобицького та Трускавецького водоканалів, Укртелекому, працівники управління.
Було обговорено актуальні питання щодо формування списків пільговиків таких категорій як: діти війни, учасники війни, багатодітні сім’ї, члени сімей загиблих ветеранів війни, сільських міліціонерів, чорнобильців ІІІ категорії, сільських пенсіонерів-вчителів, працівників медицини, бібліотек, тобто тих категорій, яким з 1 липня будуть надаватись пільги з урахуванням середньомісячного сукупного доходу на особу.
В результаті обговорення вирішено, що підприємствами – надавачами послуг з 1 липня даним категоріям пільги будуть припинені, а поновлені лише після опрацювання управлінням всіх поданих декларацій та поданню відповідних списків.
Останній термін подачі списків для перерахунку пільг – 25 вересня 2015 року.
Нагадаємо, що з 1 липня 2015 року запроваджується новий порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї, який передбачений постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 року № 389.













