Під час засідання районного Оперативного штабу, яке відбулося сьогодні в райдержадміністрації, голова РДА Максим Лісогор особливу увагу звернув на проблеми лісової та лісопереробної галузі. Очільник району зазначив, що питання нелегальних пилорам вчора досить гостро стояло на колегії облдержадміністрації під головуванням Олега Синютки.
Маким Лісогор доручив створити районну комісію, яка має вивчити ситуацію на Дрогобиччині та провести інвентаризацію наявних об'єктів. Голова райдержадміністрації наголосив, що кінцевою метою є не закриття цехів та покарання підприємців. Йдеться про те, щоб допомогти їм вийти з тіні та узаконити свій бізнес. Це однозначно позитивно вплине на надходження до бюджету, створення робочих місць. Особливу увагу при обстеженні пилорам М. Лісогор доручив звернути на умови праці людей, питання техніки безпеки.













