» Соціальний захист населення » Ще раз про субсидії за спрощеним порядком

Ще раз про субсидії за спрощеним порядком

Автор: admin2 от 23-09-2015, 09:47
 (голосів: 0)

Ще раз про субсидії за спрощеним порядкомУправління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації впродовж восьми місяців забезпечує призначення жителям району житлових субсидій за новим спрощеним порядком.

Відповідно до останіх змін, які надалі спрощують оформлення субсидій, громадяни повинні вказувати у декларації лише вид доходу, а його розмір управління буде отримувати самостійно в порядку обміну інформацією з ДФС, Пенсійним Фондом.

Згідно із останніми змінами до сукупного доходу громадян не включатимуться окремі види доходів: одноразова допомога від держави та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Також важливим є те, що згідно останіх змін сім'ї, які оформили субсидію, але фактичний обсяг спожитих енергоносіїв є меншим ніж обов'язкова частка, можуть сплачувати фактичну вартість спожитих послуг, а сума субсидії перерахована підприємствам-надавачам послуг, яка не використана внаслідок економії споживання послуг, зараховується як оплата послуг, у т.ч. її обов'язкової частки платежу домогосподарства на наступні періоди.

У зв’язку з цим просимо усіх громадян району звертатися до уповноважених сільських та селищних рад для призначення субсидії.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua