"Прем'єр-міністр України повідомив про рішення Кабміну, за яким запроваджується механізм зміни застосування соціальної норми споживання газу. Встановлюється соціальна норма в розмірі 1200 кубометрів на весь опалювальний сезон (6 місяців)", - повідомляє Урядовий портал.
Зазначається, що відтепер громадяни зможуть самі визначати, скільки газу використовувати щомісяця в рамках соціальної норми.
Разом з тим, прийняте рішення, що в лютому 2016 року буде здійснено контроль реальних витрат населенням газу для опалення та оцінено необхідність збільшення соціальної норми у разі холодної зими.
Крім того, внесено зміни до постанови про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житло-комунального обслуговування. Вказані зміни передбачають встановлення коригуючих коефіцієнтів для розрахунку витрат газу, електричної та теплової енергії на потреби опалення залежно від кількості поверхів будинків.
Встановлюються нормативи користування послугами для центрального опалення за умови обладнання житлових будинків приладами обліку теплової енергії, газопостачання за наявності/за відсутності газових лічильників, електричною енергією для індивідуального опалення, а також - диференціювання тарифів за періодами доби.













