» Соціальний захист населення » Про соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам йшлося на засіданні комісії

Про соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам йшлося на засіданні комісії

Автор: admin1 от 25-07-2016, 09:33
 (голосів: 0)

Про соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам йшлося на засіданні комісії На виконання постанови КМУ від 8 червня 2016 року № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщених осіб» в Дрогобицькій РДА відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Головуючий на засіданні заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник наголосив, що увага до внутрішньо переміщених осіб в реаліях сьогодення є дуже важливою.

Заступник начальника  управління Михайло Живчин ознайомив членів комісії з порядком денним, де було розглянуто два питання, а саме про відновлення та припинення пенсійних виплат внутрішньо переміщеним особам та про відновлення одній особі страхових виплат Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві. За результатами засідання чотирьом особам відновлено соціальні виплати та чотирьом особам виплати припинено.

Про соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам йшлося на засіданні комісії

Про соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам йшлося на засіданні комісії

Про соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам йшлося на засіданні комісії

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua