Вчора, 13 листопада, в Урізькому НВК І-ІІІ ст. відбувся військово-патріотичний вишкіл, у якому також узяли участь учні Опаківського та Підбузького НВК.
Старший офіцер відділення офіцерів запасу і кадрів Дрогобицько-Бориславського ОРВК, капітан Ярослав Фояк продемонстрував учням, як розбирати та збирати автомат, відповів на усі запитання дітей, підкреслюючи важливість громадянської свідомості в шкільному віці.
Після цього учні навчальних закладів мали можливість узяти в руки зброю, спробувати самостійно зібрати та розібрати автомат.













