В п’ятницю, 16 листопада, у Нижньогаївському НВК І- ІІІ ст. відбувся військово-патріотичний вишкіл, у якому взяли участь учні навколишніх шкіл, а саме Меденицького та Летнянського НВК.
Школярі мали можливість ознайомитись зі стрілецькою зброєю: кулеметом, автоматом, пістолетом Макарова.
Метою вишколу була підготовка учнів до служби в Збройних Силах України.













