![]()
Сьогодні, 31.08.2017 р. з 9-00 год. будуть розпочаті роботи з пуску газу в газові мережі м.Дрогобича, м.Борислава, м.Стебника, смт.Східниця та сілДрогобицького району.
Просимо всіх споживачів, яким було припинене газопостачання 29-30 серпня 2017 р., пересвідчитись, чи перекриті всі газові крани, та бути присутніми у своїх помешканнях під час пуску газу. При включенні газових приладів необхідно дотримуватись правил безпеки, також не залишати без нагляду ввімкнені газові прилади.
В разі виявлення запаху газу негайно телефонувати на аварійну службу 104.
«Адміністрація Дрогобицького
відділення ПАТ Львівгаз»













