Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек, який є професійним святом працівників біля 40 тисяч Українських бібліотек.
Сучасна бібліотека поєднує в собі освіту та інформування. Її функції щоразу стають ширшими, адже там проводять виставки, конференції, круглі столи, майстер-класи та творчі вечори.
Треба сказати, що бібліотеки Дрогобицького району протягом кількох останніх років значно оновили та збагатили свою діяльність новими формами і методами роботи, що приваблює до них дітей та молодь.
Щиро вітаю працівників бібліотек, які є хранителями мудрості, знань і творчого надбання людства. Бажаю Вам усіх гараздів, шани від читачів, творчого натхнення до праці!
З повагою
Голова районної державної адміністрації Володимир ШУТКО













