» Інформація » Керівництво РДА привітало працівників бібліотек з професійним святом

Керівництво РДА привітало працівників бібліотек з професійним святом

Автор: admin2 от 1-10-2020, 10:16

Керівництво РДА привітало працівників бібліотек з професійним святомВчора, 30 вересня перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад та заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек привітали колектив районної центральної бібліотечної системи та районної бібліотеки. Керівники побажали працівникам бібліотек району успіхів, плідної праці задля збереження та популяризації духовного та інтелектуального надбання людства, впровадження та розвитку нових форм роботи, що сприятиме популяризації книги, насамперед, серед дітей та молоді.

З вітальним словом до бібліотекарів також звернулася начальник відділу культури і туризму РДА Надія Козар