Сьогодні, 26 вересня, в Дрогобичі відбувся навчальний семінар «Розвиток фірм туристичного та навколо-туристичного сектора шляхом формування кластера військово-історичного туризму на базі пам’ятки І світової війни «Фортеці Перемишль». Метою семінару було організувати співпрацю туристичних та навколо туристичних фірм, органів місцевого самоврядування, створити передумови формування регіонального туристичного кластера Дрогобиччини. Участь в семінарі взяли представники Дрогобицької міської ради, Дрогобицької райдержадміністрації, а саме: перший заступник голови Дрогобицької РДА Степан Рудницький, керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Ярослава Ковтик та головний спеціаліст відділу культури та туризму Надія Козар, громадські діячі міста і району, підприємці та журналісти.
У своїй доповіді експерт з питань економічного розвитку Володимир Кондзьолка зупинився на умовах функціонування кластерів (галузево-територіальних об’єднань підприємницьких структур, що тісно співпрацюють з науковими установами, громадськими організаціями та органами місцевої влади з метою підвищення конкурентоспроможності власної продукції та сприяння економічному розвитку регіону), стратегічних напрямках розвитку самоврядних громад регіону, туристичних та рекреаційних можливостях Дрогобицького району та міст району.
В обговоренні цієї теми взяли участь громадський діяч Хосе Турчик, журналіст Ярослав Баран, перший заступник голови Дрогобицької РДА Степан Рудницький та голова Агенції розвитку Східниці Олег Дорош.













