Як зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, це питання з огляду на події в країні відійшло на другий план, але в контексті перспективи розвитку району воно заслуговує на увагу.
У нараді взяли участь працівники відділу культури і туризму райдержадміністрації, лісогосподарських підприємств, фахівці, які займаються виготовленням рекламно-інформаційної продукції.
Йшлося про створення карти туристично привабливих об'єктів району, де будуть позначені краєзнавчі, історичні, архітектурні, природні та інші пам'ятки, музеї і туристичні маршрути. В цьому контексті було озвучено основні завдання щодо облаштування самих об'єктів, стежок, рекреаційних зон. Степан Рудницький наголосив, що потрібно дбати і про впорядкування висаджених цьогоріч алей, парків, присвячених Героям Небесної Сотні.
Обговорювалося питання презентації туристичного маршруту “Стежками Івана Франка”, яка імовірно відбудеться в січні наступного року в Музеї івана Франка у Нагуєвичах. Визначено основні організаційні завдання з метою її підготовки та проведення.













