30 червня - 1 липня відділ охорони культурної спадщини та культурних цінностей облдержадміністрації провів практичний семінар для представників райдержадміністрацій та міст обласного значення. У перший день семінару учасники ознайомилися із роботою за збереженням об’єктів культурної спадщини у польському місті Замость, а наступного дня виступили із доповідями та презентаціями голова Державного історико-архітектурного заповідника у місті Жовква Володимир Герич та директор відділу охорони культурної спадщини та культурних цінностей Львівської облдержадміністрації Андрій Левик.
Відповідальні за збереження та охорону культурної спадщини мали можливість отримати ґрунтовні знання у відповідній галузі діяльності, настанови та пропозиції щодо подальшої діяльності, а також простежити тісну взаємозалежність туризму й об’єктів культурної спадщини.













