» Туризм » Представники райдержадміністрації взяли участь у туристичному семінарі в Стрию

Представники райдержадміністрації взяли участь у туристичному семінарі в Стрию

Автор: admin2 от 23-07-2015, 10:17
 (голосів: 0)

Представники райдержадміністрації взяли участь у туристичному семінарі в Стрию 21 липня у Стрию відбувся кущовий семінар "Інвестиційна та туристична привабливість району у контексті збереження та використання об"єктів культурної спадщини" для представників райдержадміністрацій та міст обласного значення, що відповідають за збереження та охорону культурної спадщини. У семінарі взяли участь представники Дрогобицької, Жидачівської, Миколаївської, Стрийської, Сколівської райдержадміністрацій, Дрогобицької, Моршинської та Стрийської міських рад. Учасники заходу мали можливість ознайомитися із церквою Воздвиження Чесного Хреста (с.Добрівляни), Народним музеєм визвольної боротьби ОУН-УПА (с.Кавсько), Палацом Броніцьких (с.Підгірці), наскельним монастирем у с.Розгірче. Під час пленарного засідання було представлено використання культурної спадщини у розробленні туристичних маршрутів та їх взаємопов’язаність.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua