21 липня у Стрию відбувся кущовий семінар "Інвестиційна та туристична привабливість району у контексті збереження та використання об"єктів культурної спадщини" для представників райдержадміністрацій та міст обласного значення, що відповідають за збереження та охорону культурної спадщини. У семінарі взяли участь представники Дрогобицької, Жидачівської, Миколаївської, Стрийської, Сколівської райдержадміністрацій, Дрогобицької, Моршинської та Стрийської міських рад. Учасники заходу мали можливість ознайомитися із церквою Воздвиження Чесного Хреста (с.Добрівляни), Народним музеєм визвольної боротьби ОУН-УПА (с.Кавсько), Палацом Броніцьких (с.Підгірці), наскельним монастирем у с.Розгірче. Під час пленарного засідання було представлено використання культурної спадщини у розробленні туристичних маршрутів та їх взаємопов’язаність.













