» Сільське господарство » ТзОВ "Літинське" облаштовує тваринницькі приміщення за європейськими стандартами

Автор: admin2 от 2-11-2016, 16:09

ТзОВ "Літинське" облаштовує тваринницькі приміщення за європейськими стандартамиЯк уже повідомлялося, цього тижня Дрогобицький район відвідала директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Наталія Хмиз, яка взяла участь у знакових подіях в житті сільськогосподарської галузі нашого краю. Цього ж дня п.Наталія разом з головою райдержадміністрації Володимиром Шутком побувала у ТзОВ “Літинське”, де керівником - депутат районної ради, молодий, але вже відомий у нашому краї господарник та меценат Станіслав Карпенко.

Наталія Хмиз оглянула тваринницьку ферму, виробничі приміщення господарства, поспілкувалася з господарем про сьогодення та перспективи “Літинського”. Господарство спеціалізується на свинарстві та молочному скотарстві, де вже сьогодні утримується близько 130 корів та 600 свиней (маточне поголів'я). Незабаром тут буде введена в експлуатацію сучасна свиноферма, яка поступово збільшуватиме свої потужності до сучасного відгодівельного комплексу. На даний час триває реконструкція тваринницьких приміщень за найновішими технологіями, де передбачені умови утримання відповідно до європейських стандартів. Інвестор Станіслав Карпенко, окрім свинарства, планує також збільшення поголів'я ВРХ.