» Інформація » Під час візиту до Літині перші особи району відвідали місцеве агроформування

Під час візиту до Літині перші особи району відвідали місцеве агроформування

Автор: admin2 от 23-03-2016, 11:26

Під час візиту до Літині перші особи району відвідали місцеве агроформуванняПід час візитудо с.Літиня голова райдержадміністрації Максим Лісогор, голова районної ради Михайло Сікора та їхні заступники побували у ТзОВ Літинське”. Очільники району оглянули тваринницькі приміщення сільськогосподарського підприємства, де утримується поголів'я молочного стада та свиней. Керівник агроформування, депутат районної ради Станіслав Карпенко, виконавчий директор Петро Коваль розповіли про сьогодення та плани щодо розвитку господарства, продемонстрували новий молокозабірний цех, який працює за сучасними технологіями, що дозволяє отримати високу якість молочної сировини.Під час візиту до Літині перші особи району відвідали місцеве агроформування Треба сказати, що Станіслав Карпенко не лише успішно працює у сільськогосподарській галузі району, а й активно підтримує соціальну сферу Літині, завжди охоче долучається до доброчинних справ на Дрогобиччині.