У вівторок, 27 червня, відбулася нарада організована та проведена управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації з керівниками сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств з питань підготовки та проведення жнив у районі. Основними питаннями порядку денного були дотримання правил протипожежної безпеки та охорони праці, запобігання спалюванні стерні, бурянів, легалізації зайнятості населення та дотримання виплати мінімальної заробітної плати. Цікавими та пізнавальними були виступи представників головного управління Держпраці у Львівській області, Дрогобицького РВ ГУ ДСНС та начальника Дрогобицького РЕМу.
Окремо розглядалось питання про дотримання вимог щодо переміщення позагабаритної техніки при підвищеному температурному режимі. Бажаємо нашим аграріям під час збирання урожаю хорошої погоди, справних комбайнів та мінімальних втрат врожаю.













