» Сільське господарство » В районі перевіряли пожежну безпеку під час проведення жнив

В районі перевіряли пожежну безпеку під час проведення жнив

Автор: admin1 от 19-07-2017, 16:42

В районі перевіряли пожежну безпеку під час проведення жнивВ середу, 19 липня, працівники Дрогобицького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з представниками управління агропромислового розвитку райдержадміністрації провели рейд щодо дотримання та виконання вимог пожежної безпеки на полях зернових культур та місцях зберігання зернових.

Фахівці також надали практичну допомогу щодо недопущенню виникнення пожеж під час проведення жнивної компанії, спалювання сухої рослинності та в місцях прилягання хлібних посівів до торфополів та провели практичне відпрацювання по збору членів добровільної пожежної дружини для ліквідації  умовної надзвичайної ситуації.

В районі перевіряли пожежну безпеку під час проведення жнив