» Сільське господарство » На водних об’єктах до 15 вересня діє заборона на вилов раків

На водних об’єктах до 15 вересня діє заборона на вилов раків

Автор: admin1 от 14-08-2017, 11:28
 (голосів: 0)

На водних об’єктах до 15 вересня діє заборона на вилов раківЗгідно з Наказом управління охорони використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства про встановлення літньо-осінньої заборони на лов раків у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області, в період другої линьки забороняється будь-який вилов раків у термін з 1 серпня до 15 вересня 2017 року. 

Випадки незаконного любительського та промислового вилову будуть фіксуватись інспекторами рибохорони шляхом складання адмінпротоколів та передачі їх до суду.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua