Розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 25.03.2021 № 222/0/5-21 в період з 1 квітня до 30 червня 2021 встановлено весняно-літню заборону на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області.
Затверджено перелік позанерестових ділянок для проведення любительського рибальства в період встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Дрогобицького району у 2021році:
р. Стрий - від автомобільного моста дороги с. Пісочна-смт Східниця (Т1402) поблизу с. Рибник по обидві сторони на відстані 500 м;
Водойма «Уличанка» - берегова смуга від с.Доброгостів до шлюзи дамби перекриття;
Водойма «Унятицьке водосховище» - уздовж бетонної дамби. Вилов риби у нерестовий період дозволено всім громадянам однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком та спінінгом із берега на спеціально визначених ділянках .
У всіх інших водоймах (частинах водойм), у тому числі, наданих в оренду (крім виробників продукції аквакультури, зареєстрованих в органах рибоохорони), не передбачених у переліку, будь-яке рибальство заборонено.
Упродовж нерестового періоду заборонено у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах проведення днопоглиблювальних, вибухових, бурових робіт, видобуток гравію та піщано-гравійної суміші, трелювання лісу, крім відновлювальних та аварійних робіт.













