Сьогодні відбулося державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Дрогобицької РДА, яку провів заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник. У зв'язку з виявленням випадку АЧС у Старосамбірському районі розглядалось питання про посилення державного ветеритарно-санітарного контролю і нагляду щодо недопущення розповсюдження збудника африканської чуми свиней на території Дрогобицького району. Доповідав головний лікар районної ветеринарної лікарні Валерій Мацюк.
Зазначалося, що у великих господарствах, які розводять свиней, існує чітка система контролю за дотриманням санітарного режиму, тому рекомендовано основну увагу звернути на малі свиноферми та приватні господарства, а також на ситуацію у мисливських господарствах Дрогобиччини.













