Сьогодні відбулося засідання засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Дрогобицької райдержадміністрації, яке провів заступник голови РДА Іван Мізерник.
На засіданні йшлося про посилення контролю та вжиття додаткових заходів для забезпечення епізоотичної ситуації щодо сказу тварин та про виконання заходів для недопущення занесення африканської чуми свиней на територію Дрогобицького району.
За підсумками обговорення комісія прийняла низку важливих рішень, які спрямовані на попередження розповсюдження на Дрогобиччині небезпечних захворювань.
Керівникам лісогосподарських підприємств району, мисливських товариств доручено провести вакцинацію мисливських собак, дотримуватися правил дослідження патматеріалу відстріляних диких тварин для контролю за ситуацією та ефективністю проведеної імунізації тощо.
Керівникам свиногосподарств - забезпечити роботу господарств в режимі «закритого типу» до 15.03.2017р., забезпечити імунізацію всього наявного поголів’я свиней проти класичної чуми свиней та інше.
Прийнято також рішення щодо виявлення незареєстрованих свиногосподарств, заборони несанкціонованої торгівлі молодняком свиней.
Вирішено утворити робочу групу за участю представників Держпродспоживслужби району, районної державної лікарні ветеринарної медицини, відділу поліції, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, яка проведе обстеження тваринницьких ферм, де утримують поголів'я свиней, щодо дотримання санітарних норм та вимог.













