» Сільське господарство » Аграрії Дрогобиччини провели спільну нараду

Аграрії Дрогобиччини провели спільну нараду

Автор: admin1 от 4-11-2019, 16:08

Аграрії Дрогобиччини провели спільну нарадуСьогодні, 4 листопада, в малому сесійному залі районної ради відбулася спільна нарада з керівниками агрогосподарств району, участь в якій взяла директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Юлія Шопська та заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Начальник управління агропромислового розвитку Дрогобицької РДА Зеновій Кебза інформував про стан справ в аграрній сфері, про реалізацію в районі Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва на 2016-2020 роки, охарактеризував напрямки сільськогосподарської діяльності, в яких є значні успіхи та перспективи розвитку.

В свою чергу Юлія Шопська визначила першочергові завдання, які стоять перед аграріями Львівщини, розповіла, що у межах ХІХ Міжнародного економічного форуму відбулось підписання Меморандуму про співпрацю та партнерство між Львівською обласною державною адміністрацією і ТзОВ «Агропорт Україна». Він передбачає об’єднання зусиль, спрямованих на зростання економічного та інноваційного потенціалу Львівської області, розвиток сільських територій України, покращення якості ділової та виробничої інфраструктури, залучення інвестицій в агросектор України, адаптацію сільгоспвиробників та їх господарств до актуальних ринкових умов, створення нових робочих місць.

Після наради Юлія Шопська та Зеновій Кебза відвідали ТзОВ «Тандем», ПП «Боровик» та фермерське господарство «Калина».

Аграрії Дрогобиччини провели спільну нараду