» Сільське господарство » Купуйте ялинки легально

Купуйте ялинки легально

Автор: admin2 от 12-12-2019, 11:46

Купуйте ялинки легальноНа території Дрогобицького району проводиться операція «Новорічна ялинка», метою якої є посилення державного контролю за охороною лісів від незаконних рубок, самовільної заготівлі та незаконної реалізації новорічних ялинок у передноворічний період.

Наголошуємо, що продаж новорічних ялинок лісовими господарствами району буде проводитись з обов'язковим маркуванням за допомогою самоклейної етикетки , яка має бути прикріплена на дереві. Етикетка містить індивідуальний номер та відповідний йому штрих-код, внесений до єдиної системи електронного обліку деревини.

Детальніше - на сайті Держлісагентства http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article?art_id=205424&cat_id=134717