Розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації від 23.03.2016 р. № 156/0/5-16 «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області в 2016 році» квітень, травень, червень цього року оголошені місяцями охорони нерестуючої риби.
На території Дрогобицького району в цей період заборонено будь-яке рибальство, а також вилов риби.
Як виняток, дозволена любительська риболовля:
-
Стебницьке водосховище («Доброгостів») - вздовж бетонної греблі та по лівому березі за течією р.Колодниця.
-
Унятицьке водосховище с.Унятичі – вздовж дамби.
-
Водойма «Уличнянка» -берегова смуга від с.Доброгостів до шлюзи дамби перекриття.
У всіх інших водоймах (частинах водойм), в тому числі, наданих в оренду (крім виробників продукції аквакультури, зареєстрованих а органах рибоохорони) будь-яке рибальство заборонене.
Вилов риби в нерестовий період дозволений всім громадянам тільки однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком та спінінгом і тільки з берега на спеціально визначених ділянках.
Протягом нерестового періоду заборонено проводити у рибогосподарських водних об’єктах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піщано-гравійної суміші, трелювання лісу, крім відновлювальних та аварійних робіт, що проводяться органами водного господарства у випадку надзвичайної ситуації.













