» Сільське господарство » У квітні-червні в області оголошений період охорони нерестуючої риби

У квітні-червні в області оголошений період охорони нерестуючої риби

Автор: admin2 от 28-03-2016, 16:11
 (голосів: 0)

У квітні-червні в області оголошений період охорони нерестуючої рибиРозпорядженням голови Львівської облдержадміністрації від 23.03.2016 р. № 156/0/5-16 «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області в 2016 році» квітень, травень, червень цього року оголошені місяцями охорони нерестуючої риби.

На території Дрогобицького району в цей період заборонено будь-яке рибальство, а також вилов риби.

Як виняток, дозволена любительська риболовля:

  • Стебницьке водосховище («Доброгостів») - вздовж бетонної греблі та по лівому березі за течією р.Колодниця.

  • Унятицьке водосховище с.Унятичі – вздовж дамби.

  • Водойма «Уличнянка» -берегова смуга від с.Доброгостів до шлюзи дамби перекриття.

У всіх інших водоймах (частинах водойм), в тому числі, наданих в оренду (крім виробників продукції аквакультури, зареєстрованих а органах рибоохорони) будь-яке рибальство заборонене.

Вилов риби в нерестовий період дозволений всім громадянам тільки однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком та спінінгом і тільки з берега на спеціально визначених ділянках.

Протягом нерестового періоду заборонено проводити у рибогосподарських водних об’єктах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піщано-гравійної суміші, трелювання лісу, крім відновлювальних та аварійних робіт, що проводяться органами водного господарства у випадку надзвичайної ситуації.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua