» Сільське господарство » Мешканцям району повернули дотацію за минулий рік

Мешканцям району повернули дотацію за минулий рік

Автор: admin2 от 21-08-2014, 10:47
 (голосів: 0)

Мешканцям району повернули дотацію за минулий рік
За інформацією управління агропромислового розвитку райдержадміністрації район отримав відшкодування кредиторської заборгованості за 2013 рік. Понад 114 тис. грн. надійшло в рамках обласної програми надання спеціальної бюджетної дотації громадянам за утримання 4-х і більше корів. Кошти скеровані на рахунки мешканців району, яким була нарахована дотація.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua