» Список статей за 21.08.2014
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Районні урочисті заходи з нагоди Дня незалежності України

Автор: admin2 от 21-08-2014, 16:22

Районні урочисті заходи з нагоди Дня незалежності України

У п'ятницю, 22 серпня біля Колони Свободи перед будинком районної влади (вул. 22 Січня, 37) відбудеться Молебень за Україну та віче з нагоди Дня Державного Прапора і 23-ї річниці незалежності України.

Початок урочистостей - о 12.00 год..

Цьогорічні зимові канікули будуть тривалішими

Автор: admin2 от 21-08-2014, 15:18

Цьогорічні зимові канікули будуть тривалішимиОдним з питань, яке розглядалося на нараді з директорами шкіл району, була організація нового 2014-2015 навчального року. Виступаючи перед колегами, керівник методкабінету відділу освіти райдержадміністрації Володимир Штокайло повідомив, що питання доцільності переходу на шестиденний робочий тиждень поки що знаходиться в стадії розгляду. Відділ освіти рекомендував керівникам навчальних закладів з метою економії газу та забезпечення належного температурного режиму в школах збільшити тривалість зимових канікул за рахунок осінніх та весняних вакацій. Необхідність відпрацювання навчальних днів у суботу буде визначатися в залежності від цьогорічних зимових температур.

Директори шкіл радилися напередодні нового навчального року

Автор: admin2 от 21-08-2014, 14:31

Директори шкіл радилися напередодні нового навчального року21 серпня відбулася нарада керівників навчальних закладів району. У вступному слові перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький зупинився на особливостях нового навчального року. Він наголосив на необхідності впровадження енергозберігаючих технологій в умовах економії енергоресурсів. Керівник зазначив також, що нинішня ситуація в державі змушує змінити підходи до навчально-виховного процесу, роблячи акцент на військово-патріотичному вихованні школярів. Степан Рудницький привітав педагогів з початком навчального року, який у нашому регіоні, на щастя, розпочнеться безперешкодно і вчасно...

Мешканцям району повернули дотацію за минулий рік

Автор: admin2 от 21-08-2014, 10:47

Мешканцям району повернули дотацію за минулий рік
За інформацією управління агропромислового розвитку райдержадміністрації район отримав відшкодування кредиторської заборгованості за 2013 рік. Понад 114 тис. грн. надійшло в рамках обласної програми надання спеціальної бюджетної дотації громадянам за утримання 4-х і більше корів. Кошти скеровані на рахунки мешканців району, яким була нарахована дотація.

Порядок оподаткування військовим збором доходів громадян

Автор: admin1 от 21-08-2014, 09:00

Порядок оподаткування військовим збором доходів громадян Відповідно до пункту 16¹ підрозділу 10 розділу XX “Перехідних положень” Податкового кодексу України від 3 серпня 2014 року вступив в дію військовий збір. Збір стягуватиметься тимчасово до 1 січня 2015 року за ставкою 1,5% з доходів фізичних осіб. 1,5% утримуються з доходів фізосіб у формі зарплати й інших доходів, які входять до фонду оплати праці найманих працівників, а також з поточних або компенсаційних виплат, які нараховуються у зв'язку з трудовими відносинами або цивільно-правовими договорами без вирахування єдиного соціального внеску, податкової соціальної пільги та податку на доходи фізичних осіб. Збір також буде стягуватися з виграшів у державну лотерею.