» Сільське господарство » До 15 грудня в районі буде вивчено питання використання земельних ділянок

До 15 грудня в районі буде вивчено питання використання земельних ділянок

Автор: admin1 от 3-11-2015, 15:00
 (голосів: 0)

До 15 грудня в районі буде вивчено питання використання земельних ділянок3 листопада під головуванням заступника голови Дрогобицької райдержадміністрації Івана Мізерника відбулася робоча зустріч за участю спеціалістів управління агропромислового розвитку, ОДПІ та управління держгеокадастру щодо виявлення неправомірного використання господарюючими суб’єктами земельних ділянок без належного документального оформлення та збільшення надходження коштів до місцевих бюджетів за рахунок оренди таких земельних ділянок.

За результатами робочої зустрічі сільським та селищним головам доручено провести до 15 грудня цього року детальний облік використання земельних ділянок.

 

До 15 грудня в районі буде вивчено питання використання земельних ділянок

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua