3 листопада під головуванням заступника голови Дрогобицької райдержадміністрації Івана Мізерника відбулася робоча зустріч за участю спеціалістів управління агропромислового розвитку, ОДПІ та управління держгеокадастру щодо виявлення неправомірного використання господарюючими суб’єктами земельних ділянок без належного документального оформлення та збільшення надходження коштів до місцевих бюджетів за рахунок оренди таких земельних ділянок.
За результатами робочої зустрічі сільським та селищним головам доручено провести до 15 грудня цього року детальний облік використання земельних ділянок.













