» Сільське господарство » Сьогодні у районі продовжують скошувати борщівник

Сьогодні у районі продовжують скошувати борщівник

Автор: admin2 от 14-07-2016, 12:36
 (голосів: 0)

Сьогодні у районі продовжують скошувати борщівникЯк уже повідомлялося, за дорученням голови райдержадміністрації Володимира Шутка 13 липня в районі розпочався тиждень боротьби з борщівником Сосновського. До такої акції керівництво району було змушене вдатися через те, що численні наради, зустрічі та роз'яснювальна робота серед сільських, селищних голів, землевласників та землекористувачів не дали реальних результатів.

Вчора голова райдержадміністрації Володимир Шутко та його заступник Іван Мізерник здійснили виїзди в район на ті напрямки, де поширюється ця небезпечна рослина. Керівники проінспектували стан робіт на Самбірському, Урізькому напрямках та у гірській частині району.

За інформацією управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, станом на сьогодні скошування борщівника проведене на площі 93 га, що складає 81%.

Активно долучилися до роботи ДП “Дрогобицьке лісове господарство”, ДЛГП “Галсільліс”, Дрогобицький райавтодор, Дрогобицьке управління водного господарства, ТзОВ “Барком”. Із сільських голів варто відзначити Опарівського сільського голову, який особисто організував роботу на своїй території.

Сьогодні боротьба з борщівником у районі триває. Треба сподіватися, що до неї приєднаються й інші структури, агроформування та окремі небайдужі громадяни.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua