Від районної державної адміністрації щиро вітаю Вас із Днем Матері!
Усе найкраще, найсвітліше на землі освячується любов’ю і милосердям, мудрістю і ніжністю, довготерпінням і всепрощенням матері. У неї кожен із нас прагне знайти спокій та розраду у важкі хвилини, отримати мудру науку і надійну підтримку на життєвих дорогах.
Нехай завжди радісними і сонячними будуть Ваші дні, дорогі жінки! Хай любов, злагода і достаток панують у родинах. Хай Ваші діти зростають здоровими та щасливими у мирній Українській державі. Велике Вам спасибі за щиру турботу, за збереження наших традицій, духовних цінностей, родинного вогнища. Добра Вам, міцного здоров’я, щедрої долі, Господнього благословення на довгі літа! Нехай Матір Божа береже Вас, Ваші родини та нашу Україну!
З повагою
Голова районної державної адміністрації Андрій ШЕВКЕНИЧ













