» Привітання з нагоди Дня Матері

Привітання з нагоди Дня Матері

Автор: admin от 13-05-2017, 17:13

Привітання з нагоди Дня МатеріТрадиційно у другу неділю травня відзначається День Матері. Слово “мама” для кожного українця уособлює три найдорожчі образи: Матір Божу, рідну матір та неньку Україну. Українська мати здавна символізує берегиню роду, культурних цінностей, традицій та звичаїв, хранительку родинного тепла і затишку, краси і гармонії.

Низький уклін і щира дяка Вам, любі матері, за ласку, недоспані ночі, молитви, за терпіння, витримку, мудрість, любов і мужність, за те, що виховуєте своїх дітей справжніми патріотами та захисниками своєї держави.

Від щирого серця вітаю всіх матерів зі святом! Бажаю щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в щасливе завтра. Бажаю, щоб тепло домашнього вогнища, виплекане вашими лагідними серцями і дбайливими руками, повсякчас зігрівало ваших рідних, щоб діти дарували вам ласку і повагу, а добро, яке ви невтомно сієте довкола себе, повернулося сторицею. Нехай Матір Божа оберігає Україну та українські родини.

Низький, доземний вам уклін, дорогі Матері!

 

З повагою

Голова Дрогобицької районної державної адміністрації  В.ШУТКО

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua