Учні та вчителі Новокропивницького НВК І-ІІІ ступенів 16 вересня здійснили сходження на одну з найвищих гір у Львівській області – гору Парашку. Свій похід вони приурочили до 25-ї річниці Незалежності України та до Дня туризму. Участь у мандрівці взяли учні 9-11 класів та заступник директора з виховної роботи і вчитель історії Марта Шипін, учителі фізичної культури та захисту Вітчизни Олександр Шипін, історії Ігор Кекіс. Під час сходження на гору учні також побували на
водоспаді Гуркало. Весь похід був сповнений гарним піднесеним настроєм. Учасники мали можливість згадати, як розкладати намет, розпалювати вогонь і готувати кашу. Вечір провели, співаючи українських пісень та слухаючи цікаві розповіді з історії нашого народу.













