Довжанські школярі 8 – 11 класів під керівництвом учителів В.Петриківа, С.Барщика, О.Зубрицької та Х.Зубрицької підкорили гору Парашку – найвищу вершину масиву Сколівські Бескиди. Сходження приурочили до 100–річчя проголошення Західно-Української Народної Республіки.
Під час походу учні співали патріотичні та українські народні пісні, а на вершині гори виконали Державний Гімн України.













