» Освіта » Осінній ярмарок у Вороблевицькій школі

Осінній ярмарок у Вороблевицькій школі

Автор: admin2 от 15-11-2016, 11:05
 (голосів: 0)

Осінній ярмарок у Вороблевицькій школіОсінь - найкращий час для ярмарків За доброю традицією у Вороблевицькі СЗШ І-ІІІст. 3 та 10 листопада відбувся кулінарний ярмарок. Учні з допомогою батьків приготували чимало смачних страв, які охоче купували відвідувачі ярмарку. Діти жваво торгували канапками, піцою, різноманітною випічкою, солодощами, горіхами, яблуками, гарячими напоями. Кошти, вилучені з ярмарку, будуть використані на придбання подарунків, з якими св. Миколай завітає в домівки учасників АТО. Ярмарок відвідали працівники дитячого садочка «Червона Калина», сільської ради.

Такі акції допомагають дітям зрозуміти, що таке благодійність, об'єднують дитячий колектив.

 

Осінній ярмарок у Вороблевицькій школі

 

Осінній ярмарок у Вороблевицькій школі

 

Осінній ярмарок у Вороблевицькій школі

 

Осінній ярмарок у Вороблевицькій школі



 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua