Осінь - найкращий час для ярмарків За доброю традицією у Вороблевицькі СЗШ І-ІІІст. 3 та 10 листопада відбувся кулінарний ярмарок. Учні з допомогою батьків приготували чимало смачних страв, які охоче купували відвідувачі ярмарку. Діти жваво торгували канапками, піцою, різноманітною випічкою, солодощами, горіхами, яблуками, гарячими напоями. Кошти, вилучені з ярмарку, будуть використані на придбання подарунків, з якими св. Миколай завітає в домівки учасників АТО. Ярмарок відвідали працівники дитячого садочка «Червона Калина», сільської ради.
Такі акції допомагають дітям зрозуміти, що таке благодійність, об'єднують дитячий колектив.













