“Школа цікава не тільки навчальним процесом, а й позаурочним життям",- переконані в Новокропивницькій школі. Цю фразу підтвердили учні 9 класу, які провели шкільний осінній ярмарок.
У своїх родинах батьки і діти спільно готуювали випічку та домашні українські страви (вареники та борщик), випікали оригінальні смаколики.
Постаралися родини, батьки й мами, аби на святі були лише найсмачніші солодощі та фрукти. Невимушеною і жвавою була атмосфера на ярмарку. Велика подяка батькам , які приготували різні смаколики та допогли учням у здійсненні їхньої мрії – оглянути місто Львів (Високий замок та Музей Арсенал), адже за вилучені кошти вирушать на екскурію і ознайомляться з історією рідного краю.
Організаторами ярмарки були класний керівник Надія Василишин та батьки учнів 9 класу.













