» Освіта » Відбувся семінар-практикум класних керівників

Відбувся семінар-практикум класних керівників

Автор: admin2 от 24-11-2016, 10:27

Відбувся семінар-практикум класних керівників23 листопада на базі методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації відбувся семінар-практикум керівників методичних об'єднань класних керівників на тему "Система роботи класного керівника з формування в школярів національної свідомості, патріотизму й морально-духовних якостей".

Семінар відкрив начальник відділу освіти Іван Стецко. Методист районного методкабінету Ірина Зубрицька ознайомила учасників семінару із планом роботи, основними завданнями, із системою роботи класних керівників шкіл щодо формування у школярів національної свідомості, патріотизму й морально-духовних якостей.

Творчо та цікаво представила презентацію власного досвіду роботи Ірина Мидянка, класний керівник 8 класу Новокропивницького НВК І-ІІІ ст., лауреат обласного етапу конкурсу «Класний керівник -2015». Ірина Степанівна веде пошукову роботу за напрямком "Мій край - моя історія жива", виховує в учнів повагу до рідного краю засобами історичного краєзнавства. Вона продемонструвала присутнім альбом "Українські народні пісні, записані від жителів с. Новий Кропивник", розповіла про волонтерську роботу учнів, поділилася досвідом з організації музейної справи в навчальному закладі. Адже практика виховання доводить, що використання засобів музейної педагогіки допомагає не тільки розширити знання з історії, краєзнавства, а й усвідомити, якою важливою є роль особи в історичному процесі.

На завершення семінару відбулося обрання голови районного методичного об'єднання класних керівників. Більшістю голосів головою було обрано Світлану Мецан, учителя Летнянського НВК І-ІІІ ст. Класні керівники навчальних закладів району висловили свої рекомендації та побажання щодо вдосконалення та поліпшення роботи методичного об’єднання.