» Освіта » Відбувся семінар-тренінг для класних керівників

Відбувся семінар-тренінг для класних керівників

Автор: admin1 от 13-05-2019, 17:32
 (голосів: 0)

Відбувся семінар-тренінг для класних керівників13 травня в приміщенні методичного кабінету відділу освіти Дрогобицької РДА відбувся семінар-тренінг для класних керівників 5-9 класів району "Батьківські збори по-новому" на тему "Формула ефективного спілкування", який організувала методист Ірина Зубрицька. Мета заходу  – удосконалення професійної компетентності класних керівників щодо організації роботи з батьками засобами міжкультурної комунікації в сучасних умовах. Тренери, методист ЛОІППО Світлана Пітко та вчитель Городоцького ЗЗСО І-ІІІст. №4 ім. Т. Кулєби та А. Одухи Тетяна Демидова, ознайомили педагогів з інноваційними методиками проведення батьківських зборів, розповіли, як мотивувати батьків до відвідування батьківських зборів та створювати доброзичливу атмосферу спілкування, запропонували різноманітні тренінгові вправи на різних етапах та фазах  батьківських зборів. Як створити правила проведення дискусії, як представити себе та познайомитись з батьками, як дізнатись більше про своїх учнів, як визначити очікування батьків, як підбити підсумки батьківських зборів тощо – класні керівники відпрацювали на практиці.

Відбувся семінар-тренінг для класних керівників

Відбувся семінар-тренінг для класних керівників

Відбувся семінар-тренінг для класних керівників

Відбувся семінар-тренінг для класних керівників

Відбувся семінар-тренінг для класних керівників

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua