Голодомор 32-33 років – одна з найстрахітливіших сторінок в історії українського народу. Роки державної незалежності України стали часом складного усвідомлення причин перебігу та наслідків національної катастрофи українців. 28 листопада 2006 року Верховна Рада України визнала Голодомор 1932 -1933 рр. геноцидом українського народу.
На відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні у Волощанському НВК І-ІІ ступенів був проведений урок-пам’ять “Минуле стукає в наші серця”.
Учні 7-8 класів розповідали про події, наводили факти геноциду, читали вірші, ділилися спогадами очевидців про ці страшні часи. Нагадали всім присутнім про необхідність приєднатися всією родиною до Всеукраїнської акції “Запали свічу! 26 листопада з 16 години на знак вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору.
Урок-пам’ять підготувала і провела вчитель історії Марія Пайовська.













