На вшанування пам'яті жертв Голодомору в Україні в суботу, 25 листопада на площі біля Колони Свободи (м.Дрогобич, вул. 22 Січня, 37) відбудеться віче-реквієм та запалення свічок. Початок о 16.00 год. Запрошуємо небайдужих громадян долучитися до Всеукраїнської пам'ятної акції.
З метою гідного вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу — Голодомору 1932 – 1933 років в Україні, вчиненого тоталітарним репресивним сталінським режимом, а також голодоморів 1921 – 1922, 1946 – 1947 років в Україні та у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів просимо священиків, місцеві громади, установи культури, навчальні заклади та мешканців району взяти участь у заходах 25 листопада на вшанування пам’яті жертв голодоморів у населених пунктах району. Просимо також приспустити Державні прапори з траурними стрічками, утриматись від проведення розважальних заходів. Закликаємо взяти участь у загальноукраїнській хвилині мовчання 25 листопада о 16. 00 год та в акції „Засвіти свічку”, засвітившиі свічки та лампадки на підвіконнях своїх помешкань.













