» Освіта » Відбувся І тур (районний) Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року-2017” у номінації “Початкові класи”

Автор: admin2 от 6-12-2016, 15:19

Відбувся І тур (районний) Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року-2017” у номінації “Початкові класи”У конкурсі, який проходив на базі методичного кабінету відділу освіти, взяли участь 7 учителів: Галина Пушкар - Сторонянська СЗШ І-ІІ ст., Тетяна Баб’як - Вороблевицька СЗШ І-ІІІ ст., Надія Моряк та Світлана Лучечко - Добрівлянський НВК І-ІІІ ст., Ольга Липа - Летнянський НВК І-ІІІ ст., Надія Кулішова - Дережицька СЗШ І-ІІ ст., Галина Лаганяк - Підбузька Мала академія мистецтв ім.Е.Миська.

За рішенням журі 1 місце посіла Ольга Липа, Летнянський НВК І-ІІІ ст., 2 місце - Галина Лаганяк – Підбуж, Галина Пушкар- Сторонянська СЗШ І-ІІ ст., 3 місце - Тетяна Баб'як, Вороблевицька СЗШ І-ІІІ ст., Надія Кулішова - Дережицька СЗШ І-ІІ ст.

Серед проблемних тем, над якими працюють конкурсанти, – технології розвивального навчання, ігрова діяльність на уроках у початкових класах, інтегроване навчання, удосконалення техніки читання та інші.