На базі ДЮСШ в м. Дрогобичі відбувся фінальні змагання з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків та дівчат ЗЗСО І-ІІ та ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Учні змагались у чотирьох видах: бігу на 60м, стрибках у довжину, метанню малого м’ячика та бігу на 500м, 800м.
Серед юнаків ЗЗСО І-ІІІ ступенів першість вибороли легкоатлети Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст.(учитель Микола Котормус), а другими та третіми відповідно стали учні Пібузького НВК І-ІІІ ст.(учитель Іван Лаганяк) та Нижньогаївського НВК І-ІІІ ст.(учитель Галина Лесишин).
Напруженою боротьбою відзначився фінал змагань у дівчат. Тут перемогу святкували дівчата Верхньодорожівської СЗШ І-ІІІст. (учитель Ігор Камінський), другими стали юні спортсменки Уличненської СЗШ І-ІІІ ст., а третіми школярки Добрівлянського НВК І-ІІІст. (учитель Віктор Герасименко).
Переможцями серед ЗЗСО І-ІІ ст. стали юнацькі команди:
І – місце Дорожівська СЗШ ( учитель Ярослав Федик);
ІІ – місце Сторонянська СЗШ ( учитель Ірина Федишин);
ІІІ – місце Ясенице-Сільнянської СЗШ (учитель Михайло Волянський), а серед дівчат першість вибороли:
І – місце Сторонянська СЗШ (учитель Ірина Федишин);
ІІ – місце Болехівська СЗШ (учитель Василь Подольський);
ІІІ – місце Унятицький НВК (учитель Лев Тустанівський).
Переможці змагань були нагородженні грамотами відділу освіти.













