В рамках акції щодо формування навичок здорового способу життя, профілактики ВІЛ/ інфікування у загальноосвітніх навчальних закладах, попередження дискримінації ВІЛ-позитивних учнів та відповідно до плану виховної роботи школи у період з 28 листопада до 2 грудня у Меденицькій СЗШ I-III ст. проводилася низка заходів, присвячених всесвітньому дню боротьби зі СНІДом: інформаційна хвилинка для учнів 5-11 класів «Зберігаємо здоров’я» (вчитель ОЗ Сліпець М.Р. ), інтерактивне заняття- тренінг: «Профілактика ВІЛ-інфекції, СНІДу. Толерантне ставлення» (вчитель ОЗ Сліпець М.Р.), перегляд відеофільму про СНІД для учнів 9-11класів. (Практичний психолог Столяр О.Р.)
В шкільній бібліотеці було організовано інформаційні куточки з постійно змінними матеріалами про хвороби,способи їх запобігання,пропаганди здорового способу життя.(бібліотекар Петриків В.В.) Відбулося анкетування учнів щодо обізнаності з питань здорового способу життя,профілактики ВІЛ-інфекції, СНІД (Практичний психолог Столяр О.Р.)
Мета проведення акції: захистити молодь, яка ступає у доросле життя й має вирішувати проблеми створення сім’ї й народження дітей в умовах епідемії ВІЛ/СНІДу, а також формувати толерантне ставлення до людей, які живуть із ВІЛ/СНІДом. Школа відіграє провідну роль у профілактиці ВІЛ-інфекції серед молоді. Лише вона здатна забезпечити масовість, ефективність і превентивність цієї профілактики.
Проведене анкетування дало підстави стверджувати, що учні добре поінформовані з питань репродуктивного здоров’я, основних засобів контрацепції, їх переваг і недоліків, а також доступу до послуг і консультацій з питань профілактики ВІЛ/СНІДу.













