» Освіта » У навчальних закладах району активно пройшов тиждень здоров’я

У навчальних закладах району активно пройшов тиждень здоров’я

Автор: admin1 от 30-04-2014, 12:00
 (голосів: 1)

У навчальних закладах району активно пройшов тиждень здоров’я Серед головних завдань, які покликана вирішувати сучасна школа, – створення освітнього середовища, сприятливого для збереження та подальшого зміцнення здоров’я школярів, формування у них свідомого ставлення до свого життя і здоров’я.

Програми формування життєвих навичок передбачають широке використання інтерактивних методів навчання:  моделювання ситуацій, рольових ігор, дискусій, диспутів, вікторин тощо. Все це використовувалося в школах Дрогобицького району під час тижня здоров’я, проведення якого традиційно організовує в квітні методист Ганна Зинів з учителями основ здоров’я.

Так, протягом тижня здоров’я у  Верхньогаївській СЗШ І-ІІ ст. проведено вікторину «Чи знаєш ти правила здорового способу життя», випущено стінгазету «Ми – за здоровий спосіб життя», проведено тренінг « Продукти харчування – наші друзі і вороги».

В Уличненській СЗШ І-ІІІ ст. випущено інформаційний бюлетень «Поради тим, хто хоче стати довгожителем», проведено конкурс малюнка «Здоров’я – найдорожчий скарб», інформаційно-виховну годину «Геть паління – ми здорове покоління».

У Довжанській СЗШ І-ІІІ ст. проведено зустріч з медичним працівником, тренінг «Друзі та вороги нашого здоров’я»,  прочитано лекцію «Алкоголь і алкоголізм, їх шкідливий вплив».

В Урізькому НВК І-ІІІ ст. учні випустили стінгазету, з учнями 9-11 класів проведено лекцію з використанням відеофільму «Правда про наркотики».

У Ролівській СЗШ І-ІІ ст. тиждень здоров’я пройшов під девізом «Найбільше щастя у житті – здоров’я».  Проведено анкетування для опитування учнів щодо обізнаності з питань ВІЛ-СНІДу, уроки-тренінги «Скажемо туберкульозу – ні!», «ВІЛ-СНІД: передбачити, уникнути, не захворіти».

У Солонській СЗШ І-ІІ ст. організовано виставку малюнків, плакатів, стінгазет з питань пропаганди здорового способу життя, проведено спортивні змагання, виховні бесіди на тему «Про шкідливий вплив куріння, алкоголю і наркотиків на здоров’я людини».

В Попелівському НВК І-ІІІ ст. організовано поїздку учнів у Гошівський монастир, проведено спортивні змагання «Козацькі забави».

В Підбузькій СЗШ І-ІІІ ст. проведено конференцію «Чи варто мати шкідливі звички», конкурс малюнка «За здоровий спосіб життя», КВК знавців правил дорожнього руху.

В Вороблевицькій СЗШ І-ІІІ ст. проведено вікторину «Твоє здоров’я у твоїх руках», проект «Створення антинаркотичної реклами», брейн-ринг «Здоров’я – найбільший скарб».

В Сільнянській СЗШ І-ІІ ст. проведено тренінг «Харчування і здоров’я», інтелектуальна гра для учнів 8-9 класів «Крок за кроком до здоров’я»,  година спілкування «Репродуктивне здоров’я молоді: фактори впливу і ризики».

В Летнянському НВК І-ІІІ ст. проведено виховні заходи, години спілкування на тему «Здоров’ю сам я стежку прокладу», «Здоров’я дітей – здоров’я нації».

 В Старокропивницькій СЗШ І-ІІ ст. випущено стінгазету, проведено  тренінг «Твоє здоров’я у твоїх руках», спортивні змагання і інші.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua