Серед головних завдань, які покликана вирішувати сучасна школа, – створення освітнього середовища, сприятливого для збереження та подальшого зміцнення здоров’я школярів, формування у них свідомого ставлення до свого життя і здоров’я.
Програми формування життєвих навичок передбачають широке використання інтерактивних методів навчання: моделювання ситуацій, рольових ігор, дискусій, диспутів, вікторин тощо. Все це використовувалося в школах Дрогобицького району під час тижня здоров’я, проведення якого традиційно організовує в квітні методист Ганна Зинів з учителями основ здоров’я.
Так, протягом тижня здоров’я у Верхньогаївській СЗШ І-ІІ ст. проведено вікторину «Чи знаєш ти правила здорового способу життя», випущено стінгазету «Ми – за здоровий спосіб життя», проведено тренінг « Продукти харчування – наші друзі і вороги».
В Уличненській СЗШ І-ІІІ ст. випущено інформаційний бюлетень «Поради тим, хто хоче стати довгожителем», проведено конкурс малюнка «Здоров’я – найдорожчий скарб», інформаційно-виховну годину «Геть паління – ми здорове покоління».
У Довжанській СЗШ І-ІІІ ст. проведено зустріч з медичним працівником, тренінг «Друзі та вороги нашого здоров’я», прочитано лекцію «Алкоголь і алкоголізм, їх шкідливий вплив».
В Урізькому НВК І-ІІІ ст. учні випустили стінгазету, з учнями 9-11 класів проведено лекцію з використанням відеофільму «Правда про наркотики».
У Ролівській СЗШ І-ІІ ст. тиждень здоров’я пройшов під девізом «Найбільше щастя у житті – здоров’я». Проведено анкетування для опитування учнів щодо обізнаності з питань ВІЛ-СНІДу, уроки-тренінги «Скажемо туберкульозу – ні!», «ВІЛ-СНІД: передбачити, уникнути, не захворіти».
У Солонській СЗШ І-ІІ ст. організовано виставку малюнків, плакатів, стінгазет з питань пропаганди здорового способу життя, проведено спортивні змагання, виховні бесіди на тему «Про шкідливий вплив куріння, алкоголю і наркотиків на здоров’я людини».
В Попелівському НВК І-ІІІ ст. організовано поїздку учнів у Гошівський монастир, проведено спортивні змагання «Козацькі забави».
В Підбузькій СЗШ І-ІІІ ст. проведено конференцію «Чи варто мати шкідливі звички», конкурс малюнка «За здоровий спосіб життя», КВК знавців правил дорожнього руху.
В Вороблевицькій СЗШ І-ІІІ ст. проведено вікторину «Твоє здоров’я у твоїх руках», проект «Створення антинаркотичної реклами», брейн-ринг «Здоров’я – найбільший скарб».
В Сільнянській СЗШ І-ІІ ст. проведено тренінг «Харчування і здоров’я», інтелектуальна гра для учнів 8-9 класів «Крок за кроком до здоров’я», година спілкування «Репродуктивне здоров’я молоді: фактори впливу і ризики».
В Летнянському НВК І-ІІІ ст. проведено виховні заходи, години спілкування на тему «Здоров’ю сам я стежку прокладу», «Здоров’я дітей – здоров’я нації».
В Старокропивницькій СЗШ І-ІІ ст. випущено стінгазету, проведено тренінг «Твоє здоров’я у твоїх руках», спортивні змагання і інші.













