З нагоди 25-річчя Збройних сил України в Бистрицькій СЗШ І-ІІст. була організована акція "Підтримай солдата. Напиши листа", яку розпочав у п'ятницю о.Василь Полянко молебнем до Пресвятої Богородиці. У неділю учні школи передали листи з власноруч виготовленими листівками та подарунки воїнам АТО.
Були проведені години спілкування "Зростаємо патріотами" (5кл.), "Становлення та розвиток Українського війська" (7кл.), "Ми - майбутні захисники Батьківщини" (8 кл.), "Збройні сили України на захисті державності" (9кл.).













