» Освіта » Бистрицькі школярі передали воїнам АТО листи та подарунки

Бистрицькі школярі передали воїнам АТО листи та подарунки

Автор: admin2 от 7-12-2016, 15:09
 (голосів: 0)

Бистрицькі школярі передали воїнам АТО листи та подарункиЗ нагоди 25-річчя Збройних сил України в Бистрицькій СЗШ І-ІІст. була організована акція "Підтримай солдата. Напиши листа", яку розпочав у п'ятницю о.Василь Полянко молебнем до Пресвятої Богородиці. У неділю учні школи передали листи з власноруч виготовленими листівками та подарунки воїнам АТО.

Були проведені години спілкування "Зростаємо патріотами" (5кл.), "Становлення та розвиток Українського війська" (7кл.), "Ми - майбутні захисники Батьківщини" (8 кл.), "Збройні сили України на захисті державності" (9кл.).

Бистрицькі школярі передали воїнам АТО листи та подарунки

Бистрицькі школярі передали воїнам АТО листи та подарунки

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua