Таку акцію провели школярі Бистрицької середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів напередодні Дня святого Миколая. Учні зібрали солодощі, чай, каву, макаронні вироби, рис, гречку, домашні закрутки, засоби гігієни тощо. Вони написали листи і намалювали малюнки з побажаннями скорого повернення додому живими і здоровими. Організатором доброчинної акції був учитель Петро Орищич.
На шкільному святі в День Святого Миколая школярі підбили підсумки акції. Зі словами подяки до учнів та вчителів школи звернулись отець Василь Полянко, сільський голова Андрій Ікало та директор школи Стефанія Звір.













