» Освіта » Свято Миколая у Биківській СЗШ І-ІІ ступенів

Свято Миколая у Биківській СЗШ І-ІІ ступенів

Автор: admin2 от 21-12-2016, 16:30
 (голосів: 1)

Свято Миколая у Биківській СЗШ І-ІІ ступенівНайбажаніший день у році для дітей, День Святого Миколая, святкували у Биківській СЗШ І-ІІ ступенів. Напередодні свята діти писали до нього листи зі своїми побажаннями і вкидали їх у поштову скриньку, просячи передусім здоров’я собі, батькам, учителям. Вони згадували всі свої добрі і злі вчинки, зважували: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка?

Подарунки від Святого Миколая допоміг підготувати для школярів Биківської СЗШ І-ІІ ступенів депутат Дрогобицької районної ради Ярослав Коколюс, а свято підготували вчителі Жанна Кротецька, Іванна Ікало, Христина Сирник.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua